יום ראשון, 17 בפברואר 2013

מאמן כושר אישי

שפע של אנשים בישראל לא יודעים היכן למצוא מאמני כושר אישיים איכותיים וטובים . אני כאן בשביל להמליץ לכם על המקום הטוב ביותר וכמובן להמליץ לכם למה בכלל צריך מאמן כושר אישי ולא להתאמן לבד כמו רוב ישראל ?
בחירת מאמן אישי זה לא דבר פשוט אבל מצד שני אין ספק שכל מאמן כושר יודע את העבודה בצורה מינמלית מכיוון שהוא למד את המקצוע. אבל למרות זאת ישנם מאמנים טובים וישנם מאמנים פחות טובים . למה זה ? גישה לחיים !
ישנם אנשים יותר נחמדים וישנם אנשים פחות נחמדים. יש מאמנים סבלניים ויש גם קצת פחות . ככל שהמאמן יהיה יותר סבלני , רגוע ומקצועי אלייך אתה תהנה מאימון איכותי וכמובן תרצה להמשיך להתאמן איתו כמה שיותר . אם הוא לא יהיה נחמד אלייך והוא רק יעשה את העבודה שלו בצורה מינמלית ומזלזלת אז כעבור כמה חודשים אתה כנראה תעזוב אותו ותחליט להתאמן רגיל כמו שהתאמנת פעם.
אתה לא רוצה שזה יקרה ? לבחור מאמן כושר לפני שאתה מתאמן איתו זאת ההחלטה הנכונה.
יש הרבה אנשים שיכולים להמליץ לך על מאמן כושר אישי שהם אהבו ואפילו מתאמנים איתו עד היום , יש אתרים שמביאים לך המלצות מכל הסוגים וכמובן יש מקומות שמראים לך את הצוות שלהם ואתה יכול לבחור בדיוק את מי אתה רוצה.
הכל תלוי בך וזה לא סתם, כל אחד מתחבר לתיפוסים אחרים. יש כאלה שמעדיפים מאמנת כושר אישית ויש כאלה שפחות מתחברים לבנות , כל אחד והשיקולים שלו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה